Üye ol | Giriş Yap

Üye ol

 
 

 
   
 
 
   Diğer üyelerin iletişim bilgilerimi görmesini istemiyorum. 

    

Georghe Hagi ile dernek olarak çok güzel anlar geçirdik

Sarı Kırmızı Platform Derneği misafiri olarak Türkiye'ye gelen Hagi, Etiler'de düzenlenen etkinlikle üyelerimizle buluşmuş ve basın ordusu tarafından takip edilmiştir. Türkiye'nin gelmiş geçmiş en önemli yabancı futbolcusu olan Hagi programımıza oğlu İanis ile katılmıştır. Kendisi, yapılan İş'te Profesyonel temalı toplantımızdan sonra kendisine özel yapılan pastayı kesti. Başkanımız tarafından kendisine Osmanlı el işi motifleriyle yapılmış çok özel lokumluk hediye edildi. Bilet koleksiyoncusu üyemizin hazırladığı, Hagi'nin oynadığı son maçın ve Galatasaray'ın Fenerbahçe'yi 5-1 yendiği maçın biletleri tablo içinde hediye edildi. Hagi bu biletleri Romanya'da kendisine ait olan Futbol Akademisi'ndeki müzeye koyacağını söyledi. Ayrıca Türk Hava Yolları yetkililerince kendisine Galatasaray yazılı Türk Hava Yolları Maket Uçağı hediye edildi. Tüm üyelerle tek tek görüşüp, fotograf çektirip, imza dağıtan Hagi'nin mütevaziliği için tüm üyelerimiz; "Gerçek bir efsane" yorumları yaptı.
 
Programımıza Galatasaray Yönetim Kurulu üyesi Cem Kıray Bey ve Basketbol Şubesi Koordinatörü Murat Özyer Bey'de katılıp konuşmalar yapıldı. Galatasaray Basketbol Şubesi ile sosyal sorumluluk projesi için protokol yapıldı.
Abdi İpekçi Spor Salonunda oynanacak tüm iç saha maçlarında farklı bölgelerdeki ilk öğretim öğrencilerini maçları izlemeye getireceğiz. Bunun için Başkanımız Esat Akbülbül tarafından tüm üyelerimizi sorumluluk projesine destek olmaya çağırdı.
Abdi İpekçi'de bir tribüne Sarı Kırmızı Platform Derneği adı verilmesi kararlatırılmıştır. 1 Adet Kombine fiyatı ₺250'dir.