Üye ol | Giriş Yap

Üye ol

 
 

 
   
 
 
   Diğer üyelerin iletişim bilgilerimi görmesini istemiyorum. 

    

Misyon

Kökleri Mektebi Sultani’ye, tarihi 1905’e dayanan Büyük Galatasaray’ımız için bir araya gelmiş yönetici ve işadamları olarak diyoruz ki;

  1. Galatasaray öylesine büyük bir sevdadır ki; Sarı-Kırmızı renklerin olduğu her yerde heyecan, başarı, özveri, gurur, onur ve samimiyet vardır.
  2. Galatasaray öylesine büyük bir sevdadır ki; sporun tüm branşlarında Galatasaray’ımıza sonsuz destek vardır.
  3. Galatasaray öylesine büyük bir sevdadır ki; kültüründe büyüğüne saygı, küçüğüne sevgi, rakibine hoşgörü vardır.
  4. Galatasaray öylesine büyük bir sevdadır ki; hedefte Galatasaray daha da başarılı olsun diye çalışmak, üretmek, oturulan koltuklardan güç almak değil o koltuklara güç vermek, maddi manevi destek olmak vardır.

İşte bizler Sarı-Kırmızı  Platformu olarak bu idealleri paylaşmak ve Galatasaray’ımız için üretmek düşüncesi ile bir araya geldik ve bu platformu oluşturduk.

Platformumuzun öncelikli amacı Galatasaray camiası içerisinde birlik ve beraberliği, dostluk ve dostluk çerçevesinde gelişecek olan iş ilişkilerini sağlamaktır. Ayrıca, iş dünyasının Galatasaraylı bireylerinin kendi aralarında oluşturacakları network aracılığıyla iş ilişkileri geliştirmek ve bu şekilde maddi manevi bir dayanışma ağı oluşturmaktır. Bu şekilde kurulacak olan iş ilişkileri ve dayanışma ağı sonrasındaki en büyük hedefimiz Galatasaray’ımıza faydalı olmaktır. Bu platform Büyük Galatasaray’ımız için vardır ve Büyük Galatasaray’ımız var olduğu sürece Galatasaraylılık duruşu ve etiği ile çalışmalarını sürdürecektir.

Sarı Kırmızı  Platformu, milyonlarca GALATASARAY’LI arasında aktif bir network ağı geliştirmek, maddi manevi bir dayanışma ve güç birliği oluşturmak ve birlikten doğacak kuvveti n gücü ile GALATASARAY’ ımıza fayda sağlamak hedefindedir.