Üye ol | Giriş Yap

Üye ol

 
 

 
   
 
 
   Diğer üyelerin iletişim bilgilerimi görmesini istemiyorum. 

    

Merhabalar Sarı Kırmızı Platform’ un Değerli Dostları;

 

‘GÜCÜMÜZ MUHABBETİMİZDEN GELİYOR’ Sloganı ile çıktığımız bu yolda aramıza çok kıymetli bir çok arkadaş katıldı. Hepsi ile çok güzel muhabbetlerimiz oluyor. Bunun en önemli nedeni arkadaşlığa ve dostluğa önem veriyoruz.

 

Bir çok üyemiz ile birlikte 2013/2014 sezonunu da  TT Arena Ali Sami Yen Spor Kompleksinde üyelerimize tahsis ettiğimiz Pegasus Tribünü locasında hep beraber maçlarımızı izliyoruz.

Bu sene de Üyelerimiz ile birlikte yurtiçi ve yurt dışı deplasmanlarında beraberdik.

 

 

Sarı Kırmızı Platform  ile  yep yeni bir anlayış ile çıktığımız yolda yönetimimiz ve aramıza katılan yeni üyelerimizle birlikte uyum içerisinde farklılık yaratmak arzusu içinde olmaya devam edeceğiz. Türkiye'nin önde gelen STK 'larından biri olmak, toplumsal gelişimin, demokratikleşmenin ve ekonomik kalkınmanın başta olmak üzere Galatasaray Kulübüne ve Galatasaray’ a gönül verenlere bu birikimleri aktarmak , Galatasaray sevgisini yeni nesillere aşılamak en büyük arzumuz olacak.

Sezon sonunun gelmesiyle birlikte üyelerimize daha faydalı olmak adına Tecrübe paylaşım toplantıları yapacağız.

Bugün SKP üyeleri olarak sahip olduğumuz ve yönettiğimiz firmalarda binlerce kişiye istihdam sağlıyoruz. Bizler iş hayatında elde ettiğimiz başarılarımızı bir sosyal sorumluluk bilinciyle, gençlere ve genç nüfusun ekonomide daha fazla istihdam edilmesi için kullanmak istiyoruz. Amacımız hem Türkiye’yi hem de Galatasaray’ ı geleceğe taşıyacak yeni nesillere katkıda bulunan projeleri hayata geçirmek olacaktır.

 

Gerek sporcu gerek yönetici olarak Galatasaray Kulübüne genç nesiller yetiştirmek en büyük arzumuz.

 

 

Bu duygu ve düşüncelerle muhabbetimizin her daim devam etmesi arzusu ile tüm Galatasaray camiasını ve Sarı Kırmızı Platform üyelerimizi saygı, sevgi ve muhabbet ile selamlıyorum.

 

 

Esat AKBÜLBÜL

Sarı Kırmızı Platform Başkanı